Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product 😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Color: Ombre
Price: 168kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 51.2 cm |
| Crown | 52-54 cm |
| SKU | sb25061937738077168 |
Author: n***k
Date:
Review: Great product 😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Color: Ombre
Author: m***5
Date:
Review: Fantastic as always shein
Color: Black
Author: m***r
Date:
Review: Fits well easy to wear comfortable
Color: Ombre
Author: h***g
Date:
Review: For me personally I need to wear a hat with it as the front isn’t great but other than that it looks really natural and it is a lovely colour.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.